راهنمای کاربران

شیوه های ثبت سفارش

شما میتوانید سفارشات خود را از طریق سایت ما به آدرس www.vitadel.ir ثبت سفارش کنید و درب منزل دریافت کنید. امکان ثبت سفارش حضوری و تلفنی و از طریق اینستاگرام وجود ندارد.

سفارشات بر اساس وضعیت موجودی و اولیت تهیه و سپس به اداره پست تهران تحویل داده خواهند شد.

زمان آماده سازی سفارشات

در صفحه هر محصول زمان آماده سازی سفارشات ذکر شده است و زمان ذکر شده بر مبنای روز کاری میباشد و پنجشنبه ها و جمعه ها و روز های تعطیل رسمی جز این روز ها حساب نمیشوند. برای مثال سفارشی در روز دوشنبه ثبت کرده اید که دارای زمان آماده سازی یک روز میباشد و این سفارش روز سه شنبه اماده میشود و در سیکل بعدی ارسال یعنی شنبه تحویل اداره پست میشود و یا چهارشنبه تحویل پیک برای تحویل در تهران میشود. لازم به ذکر است که اگر سفارش شما دارای محصولات با زمان های اماده سازی مختلف و بیشتری باشد زمان آماده شدن کل سفارش برابر با محصولی است که بیشترین زمان آماده سازی را دارد.

لازم به ذکر است که تمامی زمان های اعلام شده حدودی میباشند و در روز های پرفشار کاری و… این زمان ها میتواند تغییر کند و تا چندین برابر افزایش پیدا کند.

رویه های ارسال سفارش

سفارشات کاربران در شهر تهران با پیک (اسنپ باکس و دیگر سرویس ها) و یا پست پیشتاز ارسال میشود و برای کاربران خارج از شهر تهران با استفاده از پست پیشتاز ارسال میشود. سیکل های ارسال پست پیشتاز شنبه ها و سه شنبه ها میباشد و سفارش های شما در این زمان ها تحویل اداره پست میشود. سفارشاتی نیز که در شهر تهران میبایست با پیک ارسال شوند پس از اماده شدن سفارش شما تحویل پیک میشوند و قبل از ارسال با پیک هماهنگی های لازم با شما انجام میشود.

شیوه های پرداخت

شما کاربران عزیز ویتادل میتوانید سفارشات خود را از طریق سایت ما به ادرس www.vitadel.ir ثبت کنید و از طریق درگاه های آنلاین واسط همچون زرین پال و… اقدام به پرداخت وجه کنید همچنین میتوانید از طریق واریز به شماره کارت 5022291075625275 (به نام عارف خرسند محمدپور در بانک پاسارگاد) پرداخت سفارش خود  را تکمیل کنید البته لازم به ذکر است در صورتی که اقدام به پرداخت از طریق کارت به کارت میکنید حتما وضعیت پرداخت خود را به واتس آپ 09033338757 اعلام نمایید تا سفارش شما به عنوان پرداخت شده علامت گذاری شود. لازم به ذکر است که بدیهی است سفارشاتی که به صورت آنلاین پرداخت میشوند نسبت به سفارشات کارت به کارت سریعتر ترتیب اثر داده خواهند شد.

بستن
مقایسه