قوانین

سلام و احترام خدمت کاربران گرامی ویتادل ، جهت استفاده از خدمات ویتادل میبایست قوانین زیر را بپذیرید. ثبت نام در سایت ویتادل به مبنی تایید قوانین از سوی شما میباشد لذا در صورت ثبت نام و یا ثبت سفارش به هر صورتی از جمله سایت و تلگرام و ایمیل و تلفن و اینستاگرام و واتس آپ و… مبنی بر تایید قوانین ما است.

قوانین و شرایط عمومی استفاده از خدمات ویتادل :

 • ویتادل به عنوان یک فروشگاه اینترنتی مجاز است که هر زمانی با توجه به شرایط و دلایل خود بدون اطلاع رسانی به کاربران در قوانین خود تغییر ایجاد نماید و کاربر نیز موظف است همواره این صفحه را جهت مشاهده بروزرسانی قوانین بررسی کند.
 • ثبت سفارش و استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ویتادل فقط برای کاربران داخل ایران میباشد و امکان ارائه خدمات به کاربران خارج از ایران ممکن نیست.
 • شما میبایست جهت استفاده از خدمات ویتادل حتما از آیپی ایران و از کارت بانکی به نام خود استفاده نمایید و در صورت مغایرت ویتادل حق دخالت و بررسی سفارش شما را دارد.
 • خدمات فروشگاه اینترنتی ویتادل فقط برای افراد بالای ۱۸ سال تمام میباشد و افراد کمتر از ۱۸ سال تنها با نظارت سرپرست خود حق استفاده از خدمات ویتادل را دارند و هرگونه مشکلی که به دلیل عدم رعایت این قانون به وجود بیاید با مسئولیت فرد خریدار میباشد و ویتادل مسئولیتی نسبت به آن ندارد.
 • استفاده از فروشگاه اینترنتی ویتادل و خرید از ویتادل به معنای این است که سن شما بالای ۱۸ سال تمام میباشد و در صورت بروز مشکل و استفاده از کارت بانکی فرد دیگر مسئولیت ۱۰۰٪ این مورد با شما میباشد.
 • استفاده از کارت بانکی اشخاص دیگر برای پرداخت غیر مجاز میباشد و میبایست حتما با کارت بانکی خود خرید انجام دهید. نام صاحب اکانت کاربری میبایست با نام صاحب کارت پرداخت کننده یکسان باشد.
 • در صورت هرگونه بی احترامی و توهین به کادر بلیز استور و اشخاص حقیقی و حقویقی و قوانین سایت و قوانین کشور و هرگونه بحث خارج از مسائل کاری ویتادل این اجازه را دارد که سفارش شما را معلق کند و مبلغ پرداختی شما را به عنوان جریمه ظبط نماید و در صورت نیاز تخلف صورت گرفته را به مراجع قانونی ارجاع دهد و شما تایید میکنید که اعتراضی بابت کنسلی سفارش و جریمه نخواهید داشت.

برگشت وجه در مورد محصولات :

 • محصولات دارای یک هفته گارانتی اصالت و سلامتی فیزیکی کالای ویتادل هستند یعنی محصول دریافتی با مورد موجود در سایت یکسان خواهد بود ( از نظر مشخصات )
 • مشکلاتی همچون شکستگی و نقص کالا میبایست در کمتر از 24 ساعت پس از تحویل کالا به واحد پشتیبانی ویتادل اطلاع داده شود. در صورت گذر زمان امکان بررسی ممکن نمیباشد.
 • امکان برگشت وجه به کارت بانکی که با آن پرداخت نکرده اید وجود ندارد.
 • به هیچ عنوان امکانی کنسلی و بازگشت کالاهای اختصاصی وجود ندارد. برای مثال امکان کنسلی و برگشت کالا با چاپ طرح اختصاصی شما ممکن نیست مگر اینکه کالا از نظر مشخصات دارای مغایرت باشد.
 • در صورتی که کاربر پس از ثبت سفارش ( تا ۱ ساعت بعد از ثبت سفارش ) درخواست کنسلی سفارش را بدهد اصل مبلغ پرداختی (مبلغی که در سایت ذکر شده است و مبلغ پرداختی که با احتساب کارمزد درگاه واسط است مدنظر نیست) با کسر 8٪ جریمه به کاربر برگشت داده خواهد شد. همچنین در صورتی که سفارش از ۱ ساعت پس از ثبت گذشته باشد و یا وارد مرحله تامین و تکمیل شده باشد مبلغ پرداختی با کسر 20٪ جریمه به شما پرداخت میشود.
 • در صورتی که سفارش به دست شما برسد و درخواست بازگردانی (کنسل کردن سفارش) را داشته باشید میبایست سفارش را به ویتادل برگشت بزنید (حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از رسیدن سفارش به دستتان) و پس از برگشت محصول تا ۷۲ ساعت (پس از رسیدن سفارش به دست ما) مبلغ پرداختی برای شما برگشت داده خواهد شد و مبلغی به عنوان جریمه و… از شما کسر نخواهد شد. لازم به ذکر است که هزینه های ارسال و پردازش بازگردانی نمیشوند و مسئول برگشت دادن سفارش شما هستید.
 • در صورتی که سفارش دارای نقص باشد برای مثال دچار شکستگی و یا پارگی و یا مشکل چاپی ( در کالاهای چاپی ) در سفارش وجود داشته باشد میبایست تا ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا مارا در جریان مشکل خود بگذارید و سفارش را برای ویتادل برگشت بزنید و مبلغ پرداختی ( با کسر مبلغ ارسال و پردازش ) تا ۷۲ ساعت به شما بازگردانی میشود.
 • عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به فروشگاه اینترنتی ویتادل بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

خرید محصولات :

 • اطلاعات ذکر شده در توضیحات مورد تایید است و تصاویر و فیلم ها قابل تایید نیستند.
 • هرگونه تهمت و توهین و افترا و هر گونه بی احترامی به کادر ویتادل و محصولات ویتادل و تیم ویتادل و سایت و برند ویتادل مطابق با قانون جریمه دارد و سفارش شما و مبلغ شما به عنوان جریمه بلاک خواهد شد. لازم به ذکر است این قانون برای ارتباط از هر طریقی از جمله تلگرام – واتس اپ – سایت – تیکت – تلفن – اینستاگرام و… صدق میکند.
 • خرید محصولات از سایت ممکن است نیازمند به تایید اکانت کاربری شما باشد. با توجه به افزایش کلاه برداری های اینترنتی و استفاده از کارت های بانکی دزدی جهت استفاده از خدمات سایت ممکن است نیازمند به ارسال تصاویر شناسایی (تصویر کارت بانکی – کارت ملی – تصویر صورت – برگه دست نوشته – ویدیو کال و…) باشد. در صورت عدم تمایل کاربر به ارسال مدارک مبلغ پرداختی کاربر نزد ویتادل بلاک میشود و مبلغ پرداختی تنها با ارسال مشخصات شناسایی درخواستی و پس از تایید به کارت بانکی که پرداخت با ان صورت گرفته برگشت میخورد و ویتادل حق دارد در صورت عدم همکاری کاربر اقدام به گزارش مشخصات کاربر به مقامات مسئول کند.
 • فروشگاه ویتادل کاملا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند و طابع تمامی قوانین و ظوابط طی شده از سوی مقامات قضائی میباشد و در صورت بروز مشکلات قانونی پرداخت کاربر و اطلاعات کاربر به مقامات مرتبط ارسال میشود
 • خرید از ویتادل به معنای تایید تمامی قوانین سایت و قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران میباشد.

انبار داری محصولات :

 • با توجه به حجم زیاد محصولات موجود در سایت محصولات هر گروه دارای انبار و محل تامین جداگانه هستند برای مثال محصولات اکسسوری ( تیشرت و ماگ و موس پد و سویشرت و …. ) در تهران هستند و محصولات دیسک بازی ها در استان فارس قرار دارد لذا با توجه به این فاصله مکانی محصولات ارسال سفارشاتی که دارای چندین انبار هستند به صورت جداگانه صورت میگیرد و قابل ذکر است که هزینه ارسال نیز جداگانه برای هر کدام محاسبه میشود.
 • در صورتی که سفارشات دارای انبار جدا باشند و هزینه ارسال جداگانه دریافت نشود سفارش معلق میشود و همکاران ما با شما تماس میگیرند و هزینه ارسال اضافی را به شما اعلام میکنند و شما میتوانید از طریق پنل کاربری – شارژ کیف پول اقدام به پرداخت مبلغ کنید.

ارسال محصولات :

 • با توجه به اینکه ارسال سفارشات از طریق اداره پست میباشد و نوع ارسال پیشتاز است همواره تلاش میشود که سفارش شما زودترین حالت ممکن به اداره پست تحویل داده شود و بعد از تحویل به اداره پست امکان رهگیری و پیگیری صرفا از طریق کد رهگیری که ۲۴ ساعت بعد از تحویل به اداره پست به شما پیامک میشود وجود دارد. لذا هرگونه تاخیر پس از تحویل به اداره پست برعهده ویتادل نمیباشد و ویتادل هیچگونه تقصیر و دخالتی در این تاخیر ندارد.
 • برخی اوقات به دلیل حجم بالای سفارشات و بروز مشکلات فنی در ویتادل و یا دفاتر پست سفارشات با تاخیر ارسال میشوند و همواره تلاش میشود سفارشات در کمترین زمان ممکن تحویل اداره پست شوند. 
 • تمامی سفارشات دارای بیمه میباشند و در صورتی که سفارش شما هنگام حمل با اداره پست دچار صدمه شود شما میتوانید از حق و حقوق خود و همچنین بیمه ای که برای سفارشات ثبت شده است استفاده کنید.
بستن
مقایسه